fbpx

Zmena programu vo vysielaní!

Milí poslucháči, od 13. januára 2020 sme pre vás pripravili niektoré zmeny v našom vysielaní.

Nakoľko sa nám ozývali poslucháči aj zo zámoria, aj poslucháči, ktorí pracujú v noci a počúvajú naše vysielanie, rozhodli sme sa naplánovať reprízy niektorých relácií aj v našom vysielacom bloku Nočné ozveny. Verím, že potešíme všetkých, ktorí mali o toto vysielanie záujem.

Ďalšie zmeny budete počuť počas  našich vysielacích blokov. Hneď v Raňajkách Rádia 7 budeme pravidelne vysielať reláciu o financiách, bude to krátka 3 až 5 minútovka, ktorú pre vás pripravujú odborníci v oblasti financií. Budeme ju vysielať pravidelne každý pracovný deň  v týždni, ráno aj poobede. Tiež pribudnú nové relácie v rámci programu Poradne Rádia 7 Zo života žien a relácia Krásne Slovensko. V Hudobnom Klube v stredu budeme hrať špeciálne len tvorbu slovenských autorov v relácii Slovenské piesne a chválospevy a samozrejme, že obľúbená relácia staršej generácie – Evergreene bude naďalej pokračovať vo štvrtkovom hudobnom klube.

Poobede v 16. hodine sme pre vás pripravili v spolupráci s vydavateľstvom GBV novú sériu krátkych zamyslení, ktorá bude iste inšpiráciou uprostred plných dní. Samozrejme, že naďalej pokračujeme v tvorbe premiér relácií, ktoré už sú rozbehnuté, ako je vaša obľúbená relácia Hlas pre Slovensko s rôznymi pastormi a kazateľmi Božieho slova, alebo relácia Pohodička, Cestopisy, Klubovne s hosťami, úvahy, vyučovania, ale aj príbehy pre deti a iné ďalšie, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme. Vo Večernom ladení počas 19. hodiny, kde vysielame zo začiatku vždy Večerníček pre najmenších poslucháčov, sme zaradili modlitby za národy. Naši moderátori sa budú pravidelne každý deň v týždni v čase o 19:45 hod. modliť za rôzne národy, krajiny, ľudí, ich potreby a tiež za kresťanov, ktorí žijú v týchto krajinách. Pozývame vás, pripojte sa k týmto modlitbám. Nechajte sa inšpirovať Božím Duchom spolu s nami a staňte sa aj takto súčasťou nášho vysielania. Ďakujeme za vašu podporu – modlitebnú aj finančnú. Ďakujeme, že ste s nami.

Redakcia Rádia 7