Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Na mušku sme si tentokrát vzali kazateľku a speváčku Janette Oubrechtovú. Stojí za vznikom kapely Runaway my son. Janette nám prezradí, ako sa dostala k hudbe, na čo by nemali zabudnúť začínajúci hudobníci, alebo akým problémom čelia dnešní kresťania. Užite si to s nami v premiére DNES 19.2.2019 o 20:00 a v repríze 26.2.2019.

V Klubovni 20.2.2019 po 18:00 hod. nám Samo Kuchcik z Bardejova vyrozpráva svoj príbeh, ako z beznádeje a myšlienok samovraždy Boh priniesol nádej a radosť do ďalších dní. Ježiš zmenil jeho život a dnes je z neho nový človek. Vypočujte si tento inšpiratívny a povzbudzujúci príbeh. Boh je tu pre nás, stačí naňho zavolať. V repríze 21.2.2019 po 14:00 hod.

Milí poslucháči a priatelia Rádia 7 !

Opäť sa blíži čas daňových priznaní, v rámci ktorých môžete darovať 2 alebo 3% zo svojich daní. Ďakujeme za Vašu podporu v minulom roku, ktorá nám tiež pomohla pri šírení Božieho slova skrz éter vysielania Rádia 7. Tak ako minulý rok, aj tento rok nám pomôžu Vaše 2% zabezpečiť prevádzku existujúcich vysielačov, ktorých počet vzrástol už na 7 a taktiež prispejú ku zvýšeniu kvality vysielania a programov Rádia 7.
Prispejte prostredníctvom 2% z Vašich daní, aby aj v tomto roku sa Vám mohlo Rádio 7 prihovárať každý deň!

Čítať ďalej...

TWR Office a Facility Management

TWR Stredná Európa hlása evanjelium prostredníctvom médií takmer vo všetkých krajinách na svete – buď priamo alebo prostredníctvom svojich partnerov, medzi ktorých patrí aj slovenské Rádio 7. V rámci bratislavskej kancelárie hľadá teraz TWR do tímu dvoch ľudí na polovičný úväzok – office manažéra a správcu budov.

Čítať ďalej...

V rámci Národného týždňa manželstva, ktorý prebieha na Slovensku práve v týchto dňoch, pre vás budeme vysielať rozhovor s koordinátormi tejto kampane Vladom a Renátkou Sochorovcami. Dozviete sa od nich, čo je cieľom týždňa zameraného na manželstvo, ktorý má tento rok heslo "hráme spolu" a taktiež prezradia niečo o ich manželstve. V premiére 13.2.2019 o 18:00 hod. a v repríze 14.2.2019 o 14:00 hod.

Slider

Slider