Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

TWR Office a Facility Management

TWR Stredná Európa hlása evanjelium prostredníctvom médií takmer vo všetkých krajinách na svete – buď priamo alebo prostredníctvom svojich partnerov, medzi ktorých patrí aj slovenské Rádio 7. V rámci bratislavskej kancelárie hľadá teraz TWR do tímu dvoch ľudí na polovičný úväzok – office manažéra a správcu budov.

Office manažér zabezpečuje chod kancelárie, organizovanie podujatí a komunikáciu so zamestnancami v ostatných kanceláriách TWR po svete. Ťažisko práce office manažéra je administratívneho charakteru, avšak nevyhnutným predpokladom pre jej vykonávanie je znalosť angličtiny v hovorenej aj písanej forme. Pozícia je vhodná aj pre matky s deťmi a pre študentov.

Správca budov zabezpečuje údržbu a starostlivosť o dve budovy v Bratislave a koordinuje činnosť odborníkov pri opravách a udržiavaní priestorov TWR vo výbornom stave. Pozícia je vhodná aj pre dôchodcov.

Chcete pracovať v kresťanskej organizácii s medzinárodným pôsobením a podieľať sa na oslovovaní ľudí evanjeliom? Ak hovoríte plynule po slovensky a anglicky, máte základné skúsenosti s ovládaním Microsoft Office, dokážete pracovať samostatne, ste zorganizovaní a hľadáte prácu na polovičný úväzok, kontaktujte nás do 28. februára na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Slider

Slider