fbpx
Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Slider

1.júla 2018 sa v Račkovej doline uskutočnilo stretnutie seniorov - bývalých stanovákov. Nechýbala medzi nimi radosť a nadšenie z Pána Ježiša. Povzbudzovali sa navzájom božím slovom a piesňami, ktoré pre nich nestratili "vôňu" dávnych čias.

Na tomto stretnutí sa zúčastnila za Rádio 7 - Lenka Zuštiaková, ktorá mohla prezentovať tvorbu rádia, tiež hovoriť o zaujímavých skúsenostiach z posledného roku, ktoré boli na Božiu slávu - a svedčili o úžasnom Bohu, ktorý sa stará aj o toto dielo. Prezentovala ciele rádia, medzi ktoré iste patrí evanjelizácia a získavanie ľudí pre Krista aj prostredníctvom vysielania. To, že máme ako rádio informácie od našich poslucháčov, ktorí hovoria a píšu o tom, že vysielanie počúvajú aj na takých miestach ako je banka, alebo recepcia v hoteli, v mestskej hromadnej doprave, kde šofér autobusu púšťa vysielanie cez reproduktor do celého autobusu... bolo pre všetkých povzbudzujúce a dokonca inšpirujúce.

Vedúci tohoto seniorského stretnutia vyzvali prítomných, aby urobili dobrovoľnú zbierku na podporu Rádia 7, za ktorú sme veľmi vďační. Modlíme sa za našich darcov a žehnáme im. Boh vidí aj to, čo je v skrytosti a je odplatiteľom. Špeciálne táto finančná podpora od dôchodcov, veľmi povzbudila celý tím Rádia 7. Vážime si to a zo srdca ďakujeme.

Slider

Slider