Pieseň ako dar – je názov projektu
, ktorý realizujeme počas nášho vysielania od 18.4.2017 do 31.5.2017. Pravidelne každý deň pracovného týždňa – teda od pondelka do piatku – budeme vysielať v konkrétnej hodine piesne, ktoré budú darčekom pre vašich blízkych, priateľov, skupinu ľudí, či spoločenstvo. Takýmto spôsobom ktokoľvek môže vyjadriť svoju lásku, alebo vďačnosť alebo prianie človeku, ktorého bude chcieť „obdarovať“ piesňou z Rádia 7.

Projekt "Pieseň ako dar" bude prebiehať nasledovne:

Poslucháč napíše na našu mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. svoje prianie, alebo vyjadrenie lásky, vďačnosti voči konkrétnemu človeku a k tomu pripíše názov piesne, ktorú by chcel dať zahrať.

Tak isto je možné zavolať na naše telefónne číslo Rádia 7  (+421 02/434 11911) a požiadať telefonicky, aby sme zahrali konkrétnu pieseň, s tým, že volaný účastník udá aj svoje telefónne číslo a e-mail.

Po napísaní mailu, alebo telefonickom hovore vás budeme kontaktovať z redakcie rádia a oznámime vám presne hodinu a dátum, kedy zahráme pieseň s vaším prianím a komu. Ak by sme pieseň nemali v našej databáze archívu, pokúsime sa ju zakúpiť. Ak by sa nám to nepodarilo, tak vyberieme pieseň namiesto vás; ale dúfame, že k tejto poslednej možnosti nepríde smile

Pieseň ako darček budeme hrať pravidelne v týchto hodinách:

Pondelok – doobeda, medzi 9:00 - 10:00 hod.
Utorok – doobeda, medzi 9:00 - 10:00 hod.
Streda – doobeda, medzi 9:00 - 10:00 hod.
Štvrtok – doobeda, medzi 9:00 - 10:00 hod.
Piatok – poobede, medzi 17:00 - 18:00 hod.

Tešíme sa na vaše maily, na vaše telefonáty a na to, že spolu s vami vyjadríme Piesňou ako dar lásku tým, ktorých si chcete poctiť a potešiť.

Stiahni si našu Appku

Nové CD albumy

Napíšte nám do našej Poradne 7!

Aktuality mailom