Milí priatelia,

VO VÝBEROVOM KONANÍ 21. NOVEMBRA 2016 NÁM BOLI PRIDELENÉ NOVÉ FREKVENCIE V KOŠICIACH, ŽILINE A DÚBRAVKE. Pred nami je možnosť zasiahnuť 2,5x väčší počet poslucháčov ako je v súčasnosti.

O vysielanie v Košiciach sa Rádio 7 usilovalo už viac rokov. Sme radi, že to na tretí pokus vyšlo a frekvencia nám bola pridelená.

V Bratislave sme doteraz vysielali so slabším vysielačom z Polusu, ktorým sme nevedeli pokryť celú Bratislavu. Teraz máme možnosť nielen rozšíriť vysielanie na severozápadnú časť mesta, ale zlepšiť aj jeho kvalitu.

Prideleniu frekvencie v Žiline sa tiež veľmi tešíme. Žilina patrí medzi 5 najväčších miest na Slovensku a veríme, že ani tu Pán Boh ešte nepovedal posledné slovo.

Chcem vás pozvať, aby ste sa pripojili k tomuto projektu. Na Slovensku Pán Boh pootváral ďalšie dvere. A čo to znamená? Potrebujeme rýchlo konať, aby vysielače na pridelené frekvencie boli včas postavené a frekvencie nám neboli odobraté.

Na postavenie jedného vysielača je potrebných 10 – 12 tisíc EUR v závislosti od miesta stavby vysielača a ďalších okolností. Sme v rokovaní s firmami, ktoré dané práce vedia zrealizovať. Podľa zistení je to lacnejšie a rýchlejšie, ako svojpomocne „zliepať“ jednotlivé časti a práce na výstavbe vysielačov.

Naša snaha je udržať prijateľnú kvalitu vysielania za čo najlepšiu cenu. Spolupracujeme pri tom aj s firmou, ktorá spúšťala niektoré komerčné rádiá.

Otvoríme účet pre každú frekvenciu - pre každé mesto, kde bude možné sledovať, ako peniaze prichádzajú na jednotlivé účty. Chceme postupovať podľa pripraveného plánu výstavby, ale v prípade, že sa peniaze vyzbierajú v inom meste, vieme zareagovať, a spustiť proces výstavby tam. Všetko závisí od rýchlosti, akou potrebné financie získame.

Cieľom Rádia 7 naďalej zostáva povzbudzovanie veriacich a cez kvalitnú hudbu, profesionálne programy a svedectvá chceme osloviť ľudí, ktorí sú bez osobného vzťahu s Bohom. Spätné väzby, ktoré dostávame (cez emaily a osobné stretnutia) ukazujú, že sa nám to začína dariť.

Verím, že spolu na to máme, aby tento projekt oslávil Pána Ježiša v našom národe a priniesol Jeho nádej pre každého.

           
MUDr. Ivan Zuštiak
Výkonný riaditeľ Rádia 7

Slider

Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Slider

Slider

Odoberať Newsletter