fbpx
Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Milí poslucháči a podporovatelia Rádia7,

s radosťou vám oznamujeme, že dňa 28.9.2017 v Mestskom divadle Pavla Országha Hviezdoslava v Bratislave bolo naše rádio prezentované pri príležitosti slávnostného odovzdávania Cien SOZA, na ktoré bol osobne pozvaný riaditeľ Rádia 7 – Ivan Zuštiak a hudobný redaktor Mimo Kunst.

Rádio 7 bolo nominované medzi tromi rádiami na Slovensku na cenu SOZA za najvyšší podiel domáceho repertoáru vo vysielaní za rok 2016. Sme vďační Bohu za to, že hudba, ktorou je vyvýšené meno Ježiš, ktorú vysielame do éteru, prináša slávu Bohu. A zároveň je to milé, že práve piesne na oslavu Boha znejú počas nášho vysielania tak často, že sme tým získali túto nomináciu. V redakcii sme sa museli usmievať nad tým, aký je náš Boh slávny a dokáže si použiť čokoľvek, dokonca aj na reklamu Rádia 7 - rádia, ktorým šírime dobrú správu - evanjelium Pána Ježiša Krista.

Sme vám úprimne vďační za každú finančnú podporu, pretože bez toho by sme nevedeli ísť ďalej. Sme vďační nášmu hudobnému redaktorovi – Mimovi Kunstovi, ktorý vyberá piesne vo viere, že ho Duch boží vedie. Ďakujeme aj našim technikom – Mirkovi Stuškovi a Tonymu Horváthovi, ktorí pracovali na programe prostredníctvom ktorého zasielame pravidelný výkaz do SOZY. A v neposlednej rade – vidíme akú moc majú modlitby. Boh je verný a neustále nás dokáže prekvapiť svojou mocou a láskou. Sme vďační, že môžeme robiť pre Neho a s Ním aj túto prácu v Rádiu 7, službu pre Božie kráľovstvo.        


Lenka Zuštiaková 
šéfredaktor

Slider

Slider