Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

3. KVARTÁL RÁDIA 7
Júl 2018
PRÍJMY
0€

Dary sú jediným zdrojom na pokrytie nákladov na FM a satelitné vysielanie Rádia 7 a s tým súvisiacich nákladov.

VÝDAVKY
0€

Prevádzkové náklady: spravodajský servis SITA, autorské odmeny, prenájom priestorov, elektrická energia, frekvencie - 7 vysielačov, nájomné - 7 vysielačov, elektrická energia - 7 vysielačov, satelitné vysielanie, bankové poplatky, poistenie, spracovanie účtovníctva a miezd, prenájom a servis techniky, internet - office + vysielače, poplatky za registrácie domén, nákup hud. skladieb a softvéru.

Personálne náklady: mzdy, poisťovne, daňový úrad.

August 2018
PRÍJMY
0€
VÝDAVKY
0€
September 2018
PRÍJMY
0€
VÝDAVKY
0€
SPOLU
PRÍJMY
0€
VÝDAVKY
0€
BILANCIA
0€
Slider

 

Milí poslucháči,
pravidelne pre vás vysielame reláciu Rady do záhrady s odborníkom Mirkom Paškom. Informuje vás o zaujímavostiach, ktoré sú užitočné pre všetkých záhradkárov, ale aj konzumentov produktov, bez ktorých si nevieme predstaviť náš život. Na konci každého kalendárneho mesiaca, v piatok doobeda, si môžete vypočuť rady, ktoré vám uľahčia vašu prácu na záhrade, prípadne vás usmernia v úplne praktických veciach. Samozrejme, keď nám napíšete vaše otázky, týkajúce sa tejto témy, radi vám ich zodpovieme v relácii, ktorá je práve pre vás.

Píšte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Milí poslucháči, najmä vy, čo radi pripravujete jedlo!

Poznáme to mnohí - niekde zaznie recept, ktorý sa nám zapáči, a my si nezapamätáme niektorú ingredienciu, alebo nám unikne nejaký krok v postupe. Rozhodli sme sa preto vytvoriť reláciu, v ktorej si budete môcť pripraviť pochúťky v reálnom čase a spestríme ju aj piesňami. V závere relácie vás budeme informovať, s ktorými ingredienciami budeme pracovať v ďalšej časti.

Túto reláciu budeme vysielať raz mesačne - prvý piatok v mesiaci v rámci programu Poradňa Rádia 7.

 

Mäsové guľky so syrom balkánskeho typu

Ingrediencie:

- 500 g mletého hovädzieho mäsa
- 1,5 až 2 dcl mlieka
- 1 až 2 staršie rožky
- 1 cibuľa
- hrsť petržlenovej vňate
- 2 - 3 čajové lyžičky čerstvého oregana alebo 1 - 2 lyž. sušeného
- 5 lyžíc nastrúhaného parmezánu
- soľ
- mleté čierne korenie alebo saturejka
- 2 - 3 vajíčka
- olivový olej
- 5 - 6 batatov = sladkých zemiakov
- žltá, zelená a červená kápia
- 3 - 4 šalotky
- 250 - 500 g syra balkánskeho typu
- cherry paradajky

Milí priatelia, poslucháči nášho rádia!

Je nám cťou, že vám môžeme oznámiť, že v našom vysielaní budete môcť počúvať a možno si aj zaspievať piesne, ktorými sme žili v 80. - 90. rokoch. Pripravili sme pre vás repertoár slovenskej aj zahraničnej produkcie. Piesne, chvály, ktoré sú zamerané na vyvýšenie nášho Boha, Pána Ježiša Krista a sú aj po rokoch plné moci a posolstva viery a nádeje.

Relácia pod názvom Evergreeny bude zaradená v našom vysielaní pravidelne od 1.10.2018, každý štvrtok po 20. hodine, každú sobotu po 15. hodine a každú nedeľu po 11. hodine.

Pre všetkých poslucháčov Retroklubu – určite pokračujeme ďalej vo vysielaní aj tejto relácie tak ako doteraz, pravidelne každú nedeľu po 20. hodine s naším redaktorom Slávom Kráľom.

Milí poslucháči a podporovatelia Rádia7,

s radosťou vám oznamujeme, že dňa 28.9.2017 v Mestskom divadle Pavla Országha Hviezdoslava v Bratislave bolo naše rádio prezentované pri príležitosti slávnostného odovzdávania Cien SOZA, na ktoré bol osobne pozvaný riaditeľ Rádia 7 – Ivan Zuštiak a hudobný redaktor Mimo Kunst.

Rádio 7 bolo nominované medzi tromi rádiami na Slovensku na cenu SOZA za najvyšší podiel domáceho repertoáru vo vysielaní za rok 2016. Sme vďační Bohu za to, že hudba, ktorou je vyvýšené meno Ježiš, ktorú vysielame do éteru, prináša slávu Bohu. A zároveň je to milé, že práve piesne na oslavu Boha znejú počas nášho vysielania tak často, že sme tým získali túto nomináciu. V redakcii sme sa museli usmievať nad tým, aký je náš Boh slávny a dokáže si použiť čokoľvek, dokonca aj na reklamu Rádia 7 - rádia, ktorým šírime dobrú správu - evanjelium Pána Ježiša Krista.

Sme vám úprimne vďační za každú finančnú podporu, pretože bez toho by sme nevedeli ísť ďalej. Sme vďační nášmu hudobnému redaktorovi – Mimovi Kunstovi, ktorý vyberá piesne vo viere, že ho Duch boží vedie. Ďakujeme aj našim technikom – Mirkovi Stuškovi a Tonymu Horváthovi, ktorí pracovali na programe prostredníctvom ktorého zasielame pravidelný výkaz do SOZY. A v neposlednej rade – vidíme akú moc majú modlitby. Boh je verný a neustále nás dokáže prekvapiť svojou mocou a láskou. Sme vďační, že môžeme robiť pre Neho a s Ním aj túto prácu v Rádiu 7, službu pre Božie kráľovstvo.        


Lenka Zuštiaková 
šéfredaktor

Slider