fbpx
Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Milí priatelia, naši vzácni poslucháči!

Na našej stránke sme sa rozhodli, že podporíme službu Ester – cestovanie do Izraela. Pred piatimi rokmi nám Boh dal na srdce, aby sme podporovali aj prostredníctvom nášho vysielania Izrael. Zistili sme, že mnohí nie sú informovaní o tejto krajine a národe a zároveň aj médiá niekedy skreslene informujú o udalostiach súčasného Izraela. Našimi reláciami nemáme ambíciu sprostredkovať aktuálne politické dianie v Izraeli. Našou túžbou bolo hovoriť o zaujímavostiach spojených s krajinou Izrael a tiež s izraelským národom. Využívame k tomu zapísané fakty z Biblie, ale aj dostupné zaujímavosti, ktoré máme k dispozícii. Zároveň dúfame, že ako rádio sme motivátormi k modlitbám a žehnaniu práve aj izraelskému národu, k čomu nás vyzýva Biblia, božie slovo.

Je pre nás cťou, že môžeme takýmto spôsobom podporiť aj službu cestovnej kancelárie "Ester". A môžeme sa stať povzbudením pre všetkých, ktorí chcú vidieť a zažiť atmosféru súčasného Izraela.

1. 10.11.2019 - 14.11.2019 - Izrael - Agrokultúra
2. 03.11.2019 - 10.11.2019 - Izrael - Z Eliatu do Jeruzalema
3. 01.01.2020 - 07.01.2020 - Izrael
4. 18.04.2020 - 25.04.2020 - Greécko - Po stopách apoštola Pavla
5. 28.06.2020 - 07.07.2020 - Patmos (Termín A)
6. 02.07.2020 - 11.07.2020 - Patmos (Termín B)

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel: +421 917 502 799

2. KVARTÁL RÁDIA 7

Milí poslucháči, ale aj podporovatelia Rádia 7, ďakujeme za Vašu priazeň, vernosť ale takisto aj za finančnú a modlitebnú podporu. V tomto príspevku si môžete pozrieť náhľad nášho hospodárenia s financiami. Ako môžete vidieť, tak výdaje za druhý kvartál 2019 sú vyššie ako príjmy. Vďaka Bohu máme stále finančnú rezervu, pomocou ktorej dokážeme uhrádzať všetky výdaje spojené s vysielaním, no zároveň si uvedomujeme aj potrebu, ktorá z nižšie uvedených zobrazení vyplýva. Tieto informácie sme pre Vás zverejnili, pretože chceme, aby ste boli informovaní o tom, ako hospodárime so získanými peniazmi. Raz za rok pravidelne pripravujeme prehľad za jeden kvartál kalendárneho roku. Tretí kvartál ešte nemáme uzavretý, preto Vás informujeme o druhom kvartáli. Ďakujeme za všetkých darcov, ktorí pravidelne prispievajú. Bez Vašich príspevkov by táto služba skončila.

Apríl 2019
PRÍJMY
0€

Dary sú jediným zdrojom na pokrytie nákladov na FM a satelitné vysielanie Rádia 7 a s tým súvisiacich nákladov.

VÝDAVKY
0€

Prevádzkové náklady: spravodajský servis SITA, autorské odmeny, prenájom priestorov, elektrická energia, frekvencie - 7 vysielačov, nájomné - 7 vysielačov, elektrická energia - 7 vysielačov, satelitné vysielanie, bankové poplatky, poistenie, spracovanie účtovníctva a miezd, prenájom a servis techniky, internet - office + vysielače, poplatky za registrácie domén, nákup hud. skladieb a softvéru.

Personálne náklady: mzdy, poisťovne, daňový úrad.

Máj 2019
PRÍJMY
0€
VÝDAVKY
0€
Jún 2019
PRÍJMY
0€
VÝDAVKY
0€
SPOLU
PRÍJMY
0€
VÝDAVKY
0€
BILANCIA
0€
Slider

 

Milí poslucháči,
pravidelne pre vás vysielame reláciu Rady do záhrady s odborníkom Mirkom Paškom. Informuje vás o zaujímavostiach, ktoré sú užitočné pre všetkých záhradkárov, ale aj konzumentov produktov, bez ktorých si nevieme predstaviť náš život. Na konci každého kalendárneho mesiaca, v piatok doobeda, si môžete vypočuť rady, ktoré vám uľahčia vašu prácu na záhrade, prípadne vás usmernia v úplne praktických veciach. Samozrejme, keď nám napíšete vaše otázky, týkajúce sa tejto témy, radi vám ich zodpovieme v relácii, ktorá je práve pre vás.

Píšte na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Milí priatelia, poslucháči nášho rádia!

Je nám cťou, že vám môžeme oznámiť, že v našom vysielaní budete môcť počúvať a možno si aj zaspievať piesne, ktorými sme žili v 80. - 90. rokoch. Pripravili sme pre vás repertoár slovenskej aj zahraničnej produkcie. Piesne, chvály, ktoré sú zamerané na vyvýšenie nášho Boha, Pána Ježiša Krista a sú aj po rokoch plné moci a posolstva viery a nádeje.

Relácia pod názvom Evergreeny bude zaradená v našom vysielaní pravidelne od 1.10.2018, každý štvrtok po 20. hodine, každú sobotu po 15. hodine a každú nedeľu po 11. hodine.

Pre všetkých poslucháčov Retroklubu – určite pokračujeme ďalej vo vysielaní aj tejto relácie tak ako doteraz, pravidelne každú nedeľu po 20. hodine s naším redaktorom Slávom Kráľom.

Milí poslucháči a podporovatelia Rádia7,

s radosťou vám oznamujeme, že dňa 28.9.2017 v Mestskom divadle Pavla Országha Hviezdoslava v Bratislave bolo naše rádio prezentované pri príležitosti slávnostného odovzdávania Cien SOZA, na ktoré bol osobne pozvaný riaditeľ Rádia 7 – Ivan Zuštiak a hudobný redaktor Mimo Kunst.

Rádio 7 bolo nominované medzi tromi rádiami na Slovensku na cenu SOZA za najvyšší podiel domáceho repertoáru vo vysielaní za rok 2016. Sme vďační Bohu za to, že hudba, ktorou je vyvýšené meno Ježiš, ktorú vysielame do éteru, prináša slávu Bohu. A zároveň je to milé, že práve piesne na oslavu Boha znejú počas nášho vysielania tak často, že sme tým získali túto nomináciu. V redakcii sme sa museli usmievať nad tým, aký je náš Boh slávny a dokáže si použiť čokoľvek, dokonca aj na reklamu Rádia 7 - rádia, ktorým šírime dobrú správu - evanjelium Pána Ježiša Krista.

Sme vám úprimne vďační za každú finančnú podporu, pretože bez toho by sme nevedeli ísť ďalej. Sme vďační nášmu hudobnému redaktorovi – Mimovi Kunstovi, ktorý vyberá piesne vo viere, že ho Duch boží vedie. Ďakujeme aj našim technikom – Mirkovi Stuškovi a Tonymu Horváthovi, ktorí pracovali na programe prostredníctvom ktorého zasielame pravidelný výkaz do SOZY. A v neposlednej rade – vidíme akú moc majú modlitby. Boh je verný a neustále nás dokáže prekvapiť svojou mocou a láskou. Sme vďační, že môžeme robiť pre Neho a s Ním aj túto prácu v Rádiu 7, službu pre Božie kráľovstvo.        


Lenka Zuštiaková 
šéfredaktor

Slider

Slider