Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Helena a Jarino - manželský pár Klčovských, ktorý je už takmer 20 rokov spolu. Počas tých rokov nebol žiaden problém neriešiteľný, no však ako tvrdia, nie z ich vlastných síl, ale s Božou pomocou. Vypočujte si ich 19.2.2018 v "Čase pre vás" o 17. hodine na rádiu 7.

Jozef Gabovič, v kresťanských kruhoch známy najmä ako spevák kresťanských piesní bude v stredu 14.2.2018 o 18. hodine v Klubovni rozprávať spolu so svojou manželkou Dankou o tom, akým úžasným spôsobom ich dal Pán Boh dokopy a tiež sa podelia o ich "tajomstvo" šťastného manželstva.

Milí poslucháči a priatelia Rádia 7 !

Opäť sa blíži čas daňových priznaní, v rámci ktorých môžete darovať 2 alebo 3% zo svojich daní.
Ďakujeme za Vašu podporu v minulom roku, ktorá nám tiež pomohla uviesť do prevádzky 3 nové vysielače v Košiciach, Žiline a Bratislave-Dúbravke.
Tak ako minulý rok, aj tento rok nám pomôžu Vaše 2% zabezpečiť prevádzku existujúcich vysielačov, ktorých počet vzrástol už na 7, a taktiež prispejú ku zvýšeniu kvality vysielania a programov Rádia 7.
Prispejte prostredníctvom 2% z Vašich daní, aby aj v tomto roku sa Vám mohlo Rádio 7 prihovárať každý deň!

Čítať ďalej...

V pondelok 12.2. začína Národný týždeň manželstva 2018.
Manželia ako umelci ... 
Národný týždeň manželstva (NTM) je iniciatíva, ktorá je vyjadrením ocenenia manželom, povzbudením pre ich spoločný život a inšpiráciou pre ďalšie obdobie. NTM je nie o dokonalých manželstvách, nie je ani určený pre dokonalých manželov – je to však príležitosť pre všetkých tých, ktorí sa pre manželstvo rozhodli, denne čelia manželským výzvam a to bez ohľadu na to, v akom rozpoložení sa ich manželstvo práve nachádza. NTM vytvára priestor, aby sa manželia zastavili, pripomenuli si dôvody, ktoré ich viedli k tomu, že sa rozhodli pre spoločný život, obnovili romantiku, rozhodli sa zdokonaliť v určitých manželských zručnostiach, ... alebo jednoducho len urobili niečo milé jeden pre druhého.

Čítať ďalej...

Milí priatelia. Premiestnili sme náš celý webový archív do sekcie "RELÁCIE", kde po novom nájdete aj informácie o danej relácií. 

Slider

Slider

Odoberať Newsletter