Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Vo štvrtok 19.4.2018 o 18:00 budeme vysielať príbeh hľadajúceho Boha, ktorý miluje každého človeka a Janky Kopanicovej, ktorá zažila stretnutie s Bohom, vydala mu svoj život a učila sa praktizovať Božie slovo v praktickom živote. V relácii sú skutočné svedectvá o reálnej božej moci - spolužiak, ktorý sa namiesto komunistu stal veriacim kresťanom, a  ďalšie príbehy o tom, ako Boh odpovedá na modlitby v konkrétnych potrebách, ktoré máme.

17.4.2018 o 18:00 si budete môcť vypočuť pokračovanie Klubovne s Lenkou Zuštiakovou. Rozprávať bude o ďalších úžasných príbehoch, ktoré zažila na krátkodobom misijnom výjazde v Afrike.

Vasilka sa narodila v ruskom Vladivostoku a v ôsmich rokoch sa s rodinou presťahovala do Českej republiky. Pracuje pre japonskú firmu a 16.04.2018 o 17:00 bude rozprávať o cestovaní po Japonsku. 

Medzi partnerské kresťanské zbory Rádia 7 sme pridali: Apoštolskú cirkev, zbor Rožňava  a Bratskú jednotu baptistov, zbor Banská Bystrica  ktoré pravidelne podporujú fungovanie vysielačov vo svojom meste. Sme vďační za každý zbor, ktorý nás aj takto podporuje. Zoznam partnerských zborov

V stredu 11.4.2018 o 18:00 si budete môcť vypočuť rozhovor s Lenkou Zuštiakovou. Rozprávať bude o krátkodobej misijnej ceste do Afriky, počas ktorej bola svedkom toho, že Pán Boh sa dotýka sŕdc ľudí, ktorí tu žijú. Okrem zážitkov spojených s Božou milosťou sa podelí tiež s tým, čo ju najviac na Afrike a jej obyvateľoch prekvapilo.

Slider

Slider

Odoberať Newsletter