fbpx
Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

 

Hľa, staré veci sa pominuli a nastali nové. S novým logom prichádza aj nová stránka nášho rádia. 20. januára 2020 uvidíte web Rádia 7 v novom šate! Veríme, že sa máte na čo tešiť :)

Druhú časť našej novej relácie Zo života žien sme pre vás pripravili vo štvrtok 23. januára po 10:00 doobeda. Tešíme sa príbeh Sáry. 

Na každý pracovný deň v týždni ráno po 7:30 hod. a poobede po 15:15 hod. sme pre vás pripravili krátke diskusné relácie dvoch odborníkov Petra a Rada na tému peniaze a hospodárenie. Začnime spoločne premýšľať nad hospodárením s financiami už aj tento pondelok 20. januára ráno a poobede; témou tento týždeň bude dávanie. Tešíme sa na vás. 

Prvý raz pre vás odvysielame reláciu Krásne Slovensko. Miriam vám predstaví Oravský hrad už 17.1. 2020 po 10:00. Túto reláciu budeme vysielať vždy dva piatky v strede mesiaca. Prajeme príjemné počúvanie. 

Prvé vydanie novej relácie Zo života žien odvysielame 16. 1. 2020 po 10:00 v Poradni Rádia 7. Lenka a Ada sa budú venovať príbehu Evy a jeho dosahu na každú ženu. 

Slider

Slider